KONST / Litografier / Litografi 12597330
nr 1259 7330
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad PT 4/6, bladets mått: 38x75 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:55:16
3/6 18:30:32
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér